| Roberto0408 a întrebat:

Salutare colegi,as avea și eu nevoie de o recomandare pentru o firma de suplimente pentru sala gen proteine-aminoacizi,șamd(pro nutrition,gymbeam,Genius-nutrition, vitabolic, megaproteine) pentru ca majoritatea promit rezultate excelente in combinație cu un regim cât de cât strict și as vrea sa aflu dacă se afla printre cele de mai sus ceva care chiar funcționează cum trebuie, sunt deschis și la alte sugestii

Răspuns Câştigător
| BogdanXD9930 a răspuns:

Recomand Genius. Chiar daca au preturile putintel mai piperate, chiar sunt bune. Si da! Ai nevoie de regim alimentar, nu te poti baza doar pe suplimente si dupa antrenament sa vii acasa sa mananc tot frigiderul si un kg de paine, chiar daca simti sa faci asta uneori. Mananca mai multa proteina si daca vrei te poti folosi de niste suplimente proteice si mai putini carbohidrati!
Calculeaza si tu! Trebuie sa ai 2g/kg de proteina. Sper ca te-am ajutat! Te astept si in privat cu alte cunostinte