| alexrot15 a întrebat:

De o saptamana merg la sala si azi mi-am luat o cutie de carnitina. Vreau sa stiu cum se consuma: toata capsula sau ce e inautru? si daca a mai consumat cineva si daca a avut efecte.

2 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Scrie pe cutie cum si in ce cantitate se consuma, are efecte dar nu spectaculoase.
p.s nu te lua dupa copilu de mai jos ca habar nu are cu ce vb acolo.

| klau123ful a răspuns:

Nu mai lua carnitina, poti face cancer si mai multe bolo incurabile dupa un timp daca nu mai iei si nu mai faci sala, muschii pe care i-ai dobandit prin "sala" o sa se lase si pielea o sa se zbarceasca in acele locuri