| IonutValeriu a întrebat:

Vreau raspunsuri serioase, va rog.

Cine are putin timp, sa caute Megabol Testosterol pe google.

Sunt steroizi sau nu?
Din ce scrie, ajuta la marirea testosteronului si reducerea estrogenului, as vrea sa iau ceva de genul pentru a performa mai bine la sala, am 18 ani si am decazut mult dupa o pauza lunga si un stil viata extrem de nesanatos.
As vrea sa iau doar o cutie, dar imi e frica ca sunt steroizi si ca pot avea efecte secundare desi nu am gasit nimic de genul asociat cu acest supliment.

Intrebare pentru cunoscatori: poate afecta daca iau cate o capsula pe zi la 18 ani, facand sala de 3 ori pe saptamana?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta tu, de ce vrei sa ti caute altcineva? Sau intreaba l pe medicul de familie el stie sigur daca te afecteaza sau nu daca i ei o capsulă pe zi.

| cehos69 a răspuns:

Testosterol merge in combinatie ciclizata cu biosterol 2 pastile dimineata din fiecare cu 2 seara, primele cateva zile doar 2 sa obisnuiesti corpul.
dupa 2 luni pauza 2-3 saptamani.
n-ai sa vezi steroizi la vanzare pe site-uri publice la indemana oricui, nu afecteaza testosteronul sa ai nevoie de ptc.
am luat luni bune si e cam apa de ploaie, per total raspunsul este nu, nu afecteaza ca sunt din plante