| Fetes_Sebastian_1998 a întrebat:

Dupa cum stiti, in ultimele 2 saptamani au avut loc Jocurile Olimpice de la Rio. Incerc de vreo saptamana sa aflu un lucru. In timpul competitiilor se gimnastica artistica feminina/masculina, pe parcursul reclamelor apareau unele promo-uri unde vedeam cine a luat cele mai multe medalii in editia trecuta si cateva nume importante, alaturi de cateva demonstratii la fiecare aparat, unde mai specificau si cateva detalii precum inaltimea celor 2 bare de la paralele la feminin, etc etc
Am ajuns la constatarea ca ma obsedeaza melodia utilizata pefundalul acelor promouri.
Ma poate ajuta cineva sa o identific?

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Pune un clip aici si incercam