| Tavita123 a întrebat:

Salutare, mi-am achiziționat recent o trotineta electrică xiaomi m365(cea cu afisaj) mergem cu ea și dintr-o data a început sa facă un țăcănit asa, era ceva de genul țac, țac, țac apoi se oprea puțin, apoi iar începea. Tin sa menționez ca bateria era pe roșu.

Cei care aveți sau știți de ce ar putea sa facă asa? Va rog ajutați-mă ca sunt puțin cam panicat

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Daca e noua du-o la garantie, n avem ce sa i facem prin intermediul ecranului.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil e descarcata bateria.