| Mirel1994 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce se pricep la pariuri sportive. Am bagat ieri un bilet iar pe meciul dintre Liverpool-Sevilla, am pus ca se dau sub 11, 5 cornere iar la finalul meciului, s-au dat 13 cornere dar totusi, am prins meciul si nu inteleg de ce. Intr-o zi, am pus ca se dau peste 9, 5 cornere si in meci s-au dat 12 dar mare mi-a fost surpriza ca meciul respectiv nu l-am prins. Cine poate sa imi explice cum sta treaba cu tipul asta de pariu? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Look at hes profile pic, hell no xD

| LoneGunman a răspuns:

Inseamna ca ai pus gresit, eu folosesc metoda castiga+goluri marcate in total
se dau cote mari la optiunea asta