| Nagibator a întrebat:

Azi mi-am cumparat o bicicleta MTB.Sunt in Anglia si am cumparat-o dintr-un magazin foarte ok cu biciclete de la 120£ pana la 3000-5000£.Am dat pe ea 370£ si sunt putin nedumerit.Nu are suspensii si nici frane pe disc.Recunosc are tot Shimano pe ea si este super.O sa reziste la hard-ride?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa intrebi inzatorii din magazinul de unde ai luat o, ei stiu, sau sa citesti in manualul tehnic al bicicletei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vînzatorii.