| Duckey a întrebat:

De unde pot comanda bilete online la meciurile din liga I, in special la Steua - Chiajna din prima etapa de pe national arena? dau funda promit

Răspuns Câştigător
| Vlad201296 a răspuns:

De pe site-ul oficial al stelei: www.steauafc.com

| Duckey explică (pentru Vlad201296):

Da, dar trebuie sa imi fac cont neaparat? pentru a comanda de pe site?

| Duckey explică (pentru Vlad201296):

Da, dar trebuie sa imi fac cont pentru a comanda de pe site sau pot si fara cont?

3 răspunsuri:
| aduu a răspuns:

De pe un site oficial cum ar fi www.steauafc.com sau pentru siguranta te duci la un magazin unde se vand bilete. Funda?:o3