| Nicu_Curelea_1982 a întrebat:

Salutare, TPU! Recent, mi-a venit ideea sa achizitionez un longboard. Si, avand in vedere ca bugetul meu e foarte limitat, cam pana in 200 de lei, am gasit pe un site, niste longboard-uri de la o marca "Spartan", in 167 de lei. Am masurat, m-am interesat despre rulmenti, dar vreau sa intreb daca aveti vreo idee de calitatea lor. Sunt bune de ceva? Nu sunt? Rotile PU sunt din cauciuc? Nu am nici o idee.

Here's the thing : http://shoppingall.ro/spartan-205-surf-s-up-longboard_p2 12426.html

P.S. : Artarul canadian este rezistent?

1 răspuns:
| Irina_Irina_1995 a răspuns:

Cauta pe google