| florinnoff a întrebat:

Vreau sa va intreb ce parerea aveti despre AMINO WHEY-R - 500 pastile de la REDIS... Sunt bune de ceva? Va rog sa imi spune-ti daca ati incercat si cum vi s-au parut? S-au cei macar care stiu ceva din Domeniul Sportului si al nutritiei multumesc... Funda big grin

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cam pe orice scrie redis, te poti sterge cu ele la posterior. 2 bani dai, 2 bani face. daca vrei un supliment, desi te costa mai mult, alege ceva de calitate. al2lea principiu al suplimentelor: decat nimic nimic, tot mai bine ceva ieftin (eu nu sunt de acord, dar vad ca multi culturisti sustin ideea)

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Redis - praf

| FloriNk a răspuns:

Nu iti lua, la 500 tablete-75 ron si de la redis...nu are rost, mai bine iti iei ceva de la megaproteine.