| Razvan_Ioan_Olariu_1989 a întrebat:

Salutare tuturor, as dori sa cumpar cateva produse din gama S.T.A.R. Labs (Anglia), mai exact Trembolon Enantat 200mg. As dori sa stiu daca a mai incercat careva pana acum aceste produse si daca au avut efectul dorit. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| clomid a răspuns:

Eu de balkan sunt multumit am crescut 10 kg de la un ciclu de test, de la 82kg la 92 kg.

2 răspunsuri:
| Dragoslav a răspuns:

Alege marci care deja sunt pe piata romaneasca. STAR acestia sunt necunoscuti si poate fi o problema. De asemenea, cauta sa achizitionezi prin recomandari.
Trenbolonul enantat este un foarte bun constructor de muschi de calitate, fara retentie de apa si in general fara a se aromatiza.
Este destul de brutal asupra productiei proprii de testosteron, deci post ciclu va fi necesar (clomid poate fi suficient, iar in functie de doze poate fi nevoie de Pregnyl). Este un bun constructor de forta si cele mai mari efecte le poti vedea in combinatii (cu Winstrol, Anavar, iar efectele maxime sunt in combinatia cu Anapolon).
Eu personal am simtit putina retentie de apa la sfarsitul ciclului. Stiu, suna ilar dar asa a fost.
Fiind enantat, este steroid cu absorbtie lenta, ceea ce inseamna ca ciclurile ar trebui sa dureze minim 10 saptamani, pana in 14 iar doza minima recomandata este de 2 ml pe sapt, luata 1+1ml.
Culoarea trenbolonului este specifica, indiferent de ester el trebuie sa fie mai maroniu decat alti injectabili, acesta ar fi primul indiciu dupa care sa te ghidezi.
Multi producatori se prezinta ca fiind din tari diferite decat cele unde se produc si de unde sunt ei, de exemplu Titan se produc la Constanta cu substante active achizitionate de la Balkan Pharma, asa ca sa ai dubii ca sunt din Anglia.

| clomid a răspuns:

Incearca produsele de la balkan, eu nu am incredere in laboratoare underground, produsele pot fi cu dozaj mic, pot fi murdare si sa cauzeze o infectie sau sa nu fie ceea ce scrie pe eticheta.
ug labs mai cunoscute ar fi alpha-pharma, titan healthcare, diamond.