| MA_Iobagg_1990 a întrebat:

Salutare TPU asi dori sa imi cumpar un leptop doar pentru a juca jocuri si sunt dispus sa dau pana la 35 de milioane pe el. Imi puteti recomanda ceva leptopuri? Si mai am o intrebare magazinele ebay stiu ca sunt in anglia si prin alte tari din UE in romania sunt dau FUNDA imi puteti

2 răspunsuri:
| Alloneforever a răspuns:

Îți recomand laptop-ul Lenovo G50-80,e foarte bun pentru jocuri

Tip procesor Intel® Core™ i5
Memorie ram 4gb ram
Acum depinde cum îl iei
Funda?

| Razvan1290 a răspuns:

Laptop Lenovo G50-80, iti mai rămân si bani. Laptopul pe altex e cei 29 milioane si la ce componente are ar trebui sa duca jocuri noi+ ar trebui sa iti iau un ventilator sa il monteze sub el