| Melcescu_Antonyo_1990 a întrebat:

Salutare tuturor cine castiga diseara chelsea sau basel/fenerbache vs benfica?

Răspuns Câştigător
| Valen7in a răspuns:

Chelsea si Benfica happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce arbitraj e la meciul Benfica - Fener... e greu de prezis cine va câştiga. Eu îmi doresc să câştige Benfica şi să se şi califice în acelaşi timp, iar la cum se desfăşoară meciul până acum, s-ar putea să mi se îndeplinească " dorinţa ".

Cât despre celălalt meci... Chelsea e calificată, probabil nu vor forţa prea tare pe parcursul meciului ăsta.