| Denis_7327 a întrebat:

Salutare tuturor.Hmmm...as dori sa stiu cum pot face muschi la pulpa piciorului.Ma refer la muschiul principal al piciorului nu la muschiul de jos al labei unde se fac genoflexiuni pentru el.mersi.

Răspuns Câştigător
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Mergi pe bicicleta in fiecare zi si mai mult; danseaza kazacioc(daca nu stii cum cauta pe net); fa cenoflexiuni dar nu te lasa pana jos de tot; ridica genunchiul pana la piept de multe ori...ai sa simti ca atunci cand faci aceste exercitii muschiul piciorului de sus se incordeaza

succes! fundaAa?

5 răspunsuri:
| anasuperba a răspuns:

Buna...vad ca esti baiat insa singurul sport care iti va forma musshi in acel loc este Dansul...am practicat acest sport si da rezultate! fundita?

| bulin a răspuns:

Genoflexiuni, alergare si stai cum stai pe scaun numai ca fara a avea un scaun sub fund laughing

| stragery a răspuns:

Prin fuga asa am facut eu -plimbare cu bicicleta etc mers mult

| anonymousexpert a răspuns:

Daca te referi la gambe exercitiul care le dezvolta este acela in care te ridici pe varfuri de repetate ori sau sa faci scari (adica sa urci si sa cobori in pas alert scari de bloc, etc.).

| justme_1594 a răspuns:

Poti sa te plimbi cu bicicleta.rolele.sau daca nu poti merge la sala