| Rado a întrebat:

Salutare, vreau sa achizitionez un bike nou, de preferat mountain-bike. M-am uitat putin pe net si m-am fixat pe un model: cross grip 124. Ma poate ajuta cineva din domeniu cu niste pareri despre calitatea pieselor acestei bicilete si despre raportul caliate/pret, daca se merita? Si inca ceva: nu inteleg care e diferenta si la ce se refera marimea de 44, 48, 52 cm. Iar greutatea de 13 kg e acceptabila sau e cam grea pentru o astfel de bicicleta? Ms

1 răspuns:
| vladuut a răspuns:

Firma mountain-bike este o firma de apreciat! Mountain-bike am si eu si o am de 2 ani, si sunt foarte multumit de bike! Mai ales ca am facut si scheme cu ea, am fost si in skate-parca, si am cazut de multe ori cu ea, si nu am schimbat nimic la ea! sper ca te va ajuta raspunsul meu! Bafta! funda?