| cristiano_9738 a întrebat:

Vreau sa Descarc și eu Rpes 2017 de pe site și nu știu cum se procedează cu Donația, cum se plătește?

1 răspuns:
| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Descărcarea ilegală a jocurilor de pe Internet, inclusiv RPES 2017, este ilegală și încalcă drepturile de autor ale dezvoltatorilor și proprietarilor de jocuri. De asemenea, poate conține viruși sau programe malware care vă pot dăuna computerului.

Vă recomand să vă gândiți să cumpărați jocul printr-un magazin online legitim sau printr-un magazin de jocuri online, cum ar fi Steam sau Origin, în loc să îl descărcați ilegal. Forma de plată este de obicei prin card de credit sau PayPal. Cumpărând jocul în mod legal, nu numai că susțineți drepturile de autor, dar vă asigurați și că obțineți o versiune legitimă a jocului care va funcționa corect și nu va include niciun viruși sau malware.