| HanszmR a întrebat:

Salutare. Vreau sa imi iau o paleta noua de tenis de masa. Ca incepator/intermediar ce mi-ati recomanda care sa aiba mult control si sa-mi ofere si un spin bun?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca incepator, recomand cea mai ieftina paleta care o poti cumpara, pana inveti s ao folosesti si sa capeti experinta, ca paleta nu se invarte singura, ci mana si incheitura mainii tale face miscarea.

| sierra1 a răspuns:

Te văd că ești intreresat să faci performanță așa că nu te zgârci și ia ceva bun, ca pentru tine

https://www.emag.ro/......DD78GGMBM/

| HanszmR explică (pentru sierra1):

Sincer nu vreau sa fac performanta ci doar sa imi imbunatatesc jocul. De vreun an si ceva joc cu cativa prieteni si imi place foarte mult. E cam scumpa pentru mine eu as da maxim 200 lei. De modelele astea ce spui?

DHS 4002 - are fata hurricane 3 si cica este un model foarte bun
Palio 2 star expert
Timo boll sg 55

| sierra1 a răspuns (pentru HanszmR):

Oricare e ok, succes