| AlleXuSS a întrebat:

Salutari, nu stiu daca este buna aceasta sectiune pentru intrebarea mea. Ideea este ca trebuie sa fac comanda de 2 anvelope, cauciucuri pentru bicicleta si am gasit pe BikeGeek oferta la aceste cauciucuri https://bikegeek.ro/anvelope/3353-continental-contact-28 -inch.html Eu am cauciucuri de 28x1.75 si 47-622 de la Schalbe parca fiind prima oara cand iau "incaltari" noi pentru dimensiunea asta imi este putin cam greu sa aleg deoarece acolo scrie "Intre 40-47mm (1.50-1.75) "asta inseamna ca ar merge pe jantele mele?
Si daca are sau a avut cineva acest tip de incaltari sa-mi spuna si mie daca sunt bune de ceva!
Multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Merg doar că balonajul e ceva mai redus