| Nuimicitinumele a întrebat:

Salutari. Sunt baiat, am 16 ani, 1, 76m si intre 60-65kg. As dori sa imi spuneti ce exercitii trebuie sa fac si ce sa consum (ce sa mananc si cata apa sa beau) ca sa scap de excesul de piele de pe burta, (cand am fost mic eram gras si am slabit dar inca a ramas niste piele) nu e multa deci am cum sa scap de ea. Mentionez ca merg la inot 1 data pe saptamana (mai des nu pot caci nu am cand). Dau funda celui/celei care imi spune ce exercitii, cate exercitii si ce trebuie sa consum. Va multumesc anticipat pentru raspunsurile date

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mananci felul 1 dupa masa, dimineata o cana cu ceai si seara ceva lejer. Daca te prinde foamea pe parcursul zilei bei apa pentru ca tine de foame.

| sasyandrei a răspuns:

Despre apa si mancare nu stiu cum si cat trebuie dar daca iti faci un program bun de workout cu exercitii in special la trunchi, piept, si spate, masa musculara o sa faca o diferenta mare