| Nuimicitinumele a întrebat:

Cand eram mai mic am fost destul de gras, am tinut dieta si cand am fost la mare am mai innotat. Am slabit destul de mult dar am o problema, burta mea e foarte gelatinoasa iar eu cred ca e din cauza ca e multa piele pentru ca nu am facut sport, ci doar am tinut dieta. Ce exercitii trebuie sa fac, cate trebuie sa fac si la ce interval de timp sa le fac? Chiar vreau sa scap de excesul asta de piele sau grasime, ce o fi happy.Fac orice fel de exercitii dar nu alergatul, nu il suport. Funda pentru cel mai bun si explicit raspuns.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Fat is flabby, muscle isn't. sa dau un citat. grasimea e gelatinoasa. doar cu liposuctie sau cardio faci ceva. cardio nu inseamna doar alergat. inseamna inot, bicicleta, HIIT, banda, eliptica, sarit coarda, etc.

| M3K4N0ID a răspuns:

Asta incerc si eu sa aflu!

Răspuns utilizator avertizat