| EdyFcsb a întrebat:

Saut TPU! Vreau si eu niste sfaturi! Joc foarte mult fotbal la scoala.As vrea sa stiu cum as putea sa am un sprint mai rapid putin? Nu sunt gras.Multumesc funda.

Răspuns Câştigător
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Nu conteaza cat exersezi ci tehnica pe care o folosesti. asculta, cand alergi sa nu alergi cu tot piciorul (alearga pe varfuri).si respiratia este foarte importanta, incearca sa respiri 2/2 adica tragi aer de 2 ori pe nas si expiri de 2 ori pe gura PS: am fost la atletism si asta ma puneau aia sa fac laughing dar aia cu alergatul pe varfuri de ajuta mult, incearca! daca nu faci asta deja desigur

1 răspuns:
| JigSaw1 a răspuns:

Fa sprinturi de 50 metri pe fiecare zi.
https://impossibletraining.wordpress.com/......deplasare/ + Asta happy.Si eu am fost la fotbal m-am lasat de prost ce am fost anturaje, tigari alcool etc sa nu faci si tu prostia asta.