| Cosminel1192 a întrebat:

Scuzati categoria!
Ce parere aveti despre centurile alea de slabit, care contracta muschii. thinking.
Sunt eficiente?

Funda.

2 răspunsuri:
| Speechless a răspuns:

Nu, sunt eficiente doar daca vrei sa ai portofelul mai subtire, e ca si cum ai arunca banii. Alimentatie sanatoasa, sport, 7-8 ore somn/noapte, 2-2.5l apa/zi. Iti garantez eu ca slabesti, daca vrei sa dezvolt, ce sa mananci, ce sport sa faci, raspunde-mi:
1) Cati ani ai si cate kilograme.
2) Ai posibilitatea sa mergi la sala?

| anabella26 a răspuns:

Vrei raspunsul meu? nu te lasa pacalit de astfel de metode miscarea si alimentatia sanatoasa sunt ingredientele ce iti trebuiesc tie.
Succes!