| darisu22 a întrebat:

Se pot face bani din pariuri sportive sau din jocurile de noroc(ruleta, poker, etc...)?

Răspuns Câştigător
| nik1 a răspuns:

Da se pot face bani, dar pentru asta mai intai joaca poker din placere pentru a prinde tainele iar la pariuri citeste cu atentie gazetele sportive si pentru inceput joaca sume mici! Mult noroc!

7 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Normal ca se pot face, eu la pariuri am castigat si 150 lei.winking

| alexralu34 a răspuns:

Da, multi bani, dar o poti pati de la astea, ai grija

| GabyAdicaEu a răspuns:

Da, sigur ca da, si chiar bani multi! 400-500lei

| rakebackace a răspuns:

Depinde de experienta si cum stai cu nervii in situatii mai neplacute.
http://rakebackace.ro - Joaca poker online cu maxim de beneficii

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Depinde de tipul de persoana care joaca astfel de jocuri. Societatea vede ca ceva negativ sa joci poker de exemplu, insa sunt destul de multe exemple de oameni care joaca jocuri de noroc si castig mai mult decat cei care critica.

Daca joci astfel de jocuri (pariuri, poker etc.) trebuie sa fii pregatit mental sa si pierzi - lucru care face parte din joc. Daca iti pierzi controlul cand pierzi, atunci NU poti castiga niciodata.

Pe net poti juca si pe bani gratis - iti recomand articolul asta http://www.poker-blog.ro/2011/05/joaca-poker-online-gratis.html

FUNDA?

| Bionic a răspuns:

Parerea mea este ca nu deoarece fiecare din acele jocuri au o jmecherie la mijloc big grin... Funda? confused