| timidu89 a întrebat:

Sepii joaca tur 3, deși Fcsb a terminat pe 2. Cred ca ne facem iar de ras, se califica vreuna mai departe? Eu zic ca 2 sau 1.

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Poate cfr, e totul sau nimic

| LordCristobal a răspuns:

Cred că CFR și Sepsi ajung în grupe.
Sepsi joaca in turul trei pentru că a câștigat Cupa României.
CFR are mai multă experiență și o să se califice în grupe deoarece vor sa revanșeze parcursul slab de anul trecut.
In cazul lui Sepsi eu cred că o să se califice deoarece joaca cu mai multă ambiție și dăruire.

| MihaiSpeedster a răspuns:

FCSB ia trofeul. Nea Jiji a vorbit la Muntele Athos.

| timidu89 explică (pentru MihaiSpeedster):

O sa se spânzure în retur, nu poate sa ii bata.

| I0an a răspuns:

Ce să mai zici? La pauză ne conduc ăștia din Georgia cu o echipa evaluată pe transfermarkt la 4, 6 mil $laughing)

| timidu89 explică (pentru I0an):

Când un cioban taie și spânzura, asta e rezultatul