| anonim_4396 a întrebat:

Serus! Sunt din Cluj-Napoca; imi zice-ti va rog niste magazine faine cu echipamente sportive.Pe mine m-ar interesa un echipament de baschet.Ca am fost prin Decathlon si nu au numa Kipsta si cateva Adidas da nu is prea faine.Mersi!

2 răspunsuri:
| cipicu92 a răspuns:

Inter Sport, teamsport, dar la intersport sigur vei gasi...baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am dus si prin intersport, aveau ceva echipamente adidas da sincer sa fiu mie nu mi-au prea placut cum arata, insa am dat de un maieu jordan care arata destul de bine.ms