| miki_6623 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste meciuri importante care se joaca saptamana asta si cand. Cele mai multe primesc un fundoi

3 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Pe 14 : Portugalia-Italia, Spania-Rusia, Argentina-Brazilia
pe 16: Petrolul-"U" Cluj, CFR-Astra
si pe 17 : Real Madrid - Athlentic Bilbao, Arsenal - Tottenham

este si Suedia - Anglia, dar nu stiu sigur cand e big grin

| Dariusuu a răspuns:

Romania - Belgia 21:00
Turcia -Danemarca 21:00
Olanda-Germania 21:30
Suedia-Anglia 21:30
Italia-Franta 21:30
Ungaria-Norvegia 21:30

Toate se joaca Miercuri.

Vizionare placuta.

| roman4ever10 a răspuns:

Portugalia-Italia (14 noiembrie); Spania-Rusia (14 noiembrie); Argentina-Brazilia(14 noiembrie); Petrolul-"U' Cluj (16 noiembrie); CFR-Astra (16 noiembrie); Arsenal-Tottenham(17 noiembrie); Real Madrid-Athletic Bilbao(17 noiembrie);