| andreig a întrebat:

Steaua sau Dinamo? Care este mai tare? Si de ce, argumente!!!

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Steaua a castigat 23 de titluri, 12 cupe ale romaniei, 5 supercupe ale romaniei, o liga a campionilor si o supercupa a europei.

Dinamo are 18 titluri, 12 cupe ale romaniei si doar o supercupa.

Deci, clar steaua e mai tare, deoarece a reusit performante mult mai mari ca dinamo.

| MarianWLF a răspuns:

Dinamo Dinamo!

| Hmmmm a răspuns:

Steaua, pentru ca este sus pe cer, iar Dinamo, jos in groapa.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barcelona.

| bluelikenever a răspuns:

Niciuna..de tot

| Show4You a răspuns:

Logic ca Steaua. dai naibi de caini mai taiem din ei acu e vremea stelelor (XD) sunt mai buni ca lotul stelei valoreaza cica 34. 000. 000 euro iar lotul lui dinamo nici nu crd ca se apropie de o suma asa mare.mai ales ca steaua are jucatori tineri X: