| AdrianExtreme a întrebat:

Stie cineva cand este Royal Rumble 2014 pe Sport.ro?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Royal Rumble 2014 îl poți vedea pe data de 27 ianuarie de la ora 3 dimineța în primele ore din data de 27.
Îl poți vedea aici cum îl văd și eu http://wrestling-network.net/
Dacă vrei să îl vezi la TV îl poți vedea joi 30 ianuarie.

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Royal Rubmel 2014 o sa se transmita f tarziu il poti cauta pe net pe 27 ianuarie daca nu te descurci hardy_respect si te ajut eu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu mai ma intereseaza cand e pe sport.ro, de cand am descoperit Wrestling-Network.net. Aici il poti vedea free. E luni dimineata de la 2:30 (asta daca vrei sa-l vezi live), dar poti sa-l vezi si in zilele care urmeaza. Mai exista si alte site-uri unde poti sa-l vezi. Pe unele platesti, pe altele nu.

| AdrianExtreme explică:

OnuOnulică iti multumesc pentru informatii

| OnuOnulică a răspuns (pentru AdrianExtreme):

Nu ai pentru ce dacă mai ai ceva nelămuriri legate de Wrestling îmi poți da un mesaj privat!
Numai bine. happy