| BestHelper a întrebat:

Stie cineva cat poti paria maxim pe un bilet la Bet Cafe Arena Stanley Public etc.?

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Poti miza cat vrei tu, atata timp cat, in urma inmultirii mizei cu cotele meciurilor pe care le-ai ales, nu depasesti castigul maxim. La Stanley era 4 sau 5 miliarde, la Public (care intre timp s-a transformat in Efortuna), castigul maxim este 2 miliarde parca, iar la Bet Cafe Arena nu stiu. Se fac multe modificari, sunt greu de retinut aceste detalii. Poti consulta regulamentul daca nu esti sigur. In fine, ideea e, dupa cum am zis, ca poti miza cat vrei, atata timp cat nu depasesti castigul maxim.