| Laur1206 a întrebat:

Stie cineva de unde fac rost de panza pentru steag? Vreau sa fac un steag pentru stadion la finala cupei romaniei. Stau in Bucuresti. Sa fie 3m pe 3m, sau 2.5m pe 2.5m nu mai mica, si inca ceva, unde pot gasi si bat pentru steag. Dau funda happy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti gasi steaguri gata facute la papetarii sau sa iei panza din magazinele care vand textile la metru.

| Laur1206 explică (pentru Salontanul):

Pai nu gata facute, ca am si un tovaras care stie sa deseneze etc. problema e ca nu gasesc panza pentru steag.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Zicese ca la Magazinul Obor ar fi. Am vazut scris undeva pe net.