| Pain03 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara suplimente nutritive, Tribulus Maximum...mai specific?

7 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

De pe net!happy pro nutrition sau vitabolic.sunt ambele ok

| RAY a răspuns:

Dupa ce ca contin putine proteine nici macar nu le recunoaste organismul ca cu vitaminele din pastile, manca oua fierte gandeste putin 5 oua pe zi cate proteine bagi si nu-i mult 2 lei pe zi garantat merita si carne de peste, pui, porc, nu da banii pe prosti, mari spotrivi manca oua nu porcari

| Pain03 explică (pentru RAY):

Eu nu sunt un "mare sportiv". Merg la sala si practic inca un sport pe langa asta (MMA).Si da, stiu ca ouale si carnea au foarte multe proteine.Mananc foarte multa oua si carne, dar pe langa asta iau si suplimente.Si nu dau banii pe prostii, dau banii pe ceea ce mi-a recomandat antrenorul de la sala si alti prieteni.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pain03):

Antrenorul ti-a recomandat tribulus? cati ani ai?

| CataFitt a răspuns:

Pe https://www.proteinemag.ro/ gasesti tribulus si multe suplimente de calitate. Eu cu ei colaborez si ti-i recomand!