| înG3rAȘhY a întrebat:

Stie Cineva Nume Nume De Cs?

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Fata|ErooR.

Asta era al meu.

| Ibrahimovic a răspuns:

MixedMartialArts
Total Non-Stop Action
Corl3one
AirBoom
K-1
SnAk3
Sp33dy
LemoN^
QuariM
FaceToFace
HeadShot
TeroristKiller
AlCapoNe
DeSpeRaDo
MaDjeR...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZGa1ba, LoAnimal, Spinul, Haba, Zed, OveR, EviscErator, Gh3r0s, FlopP, PeRRy, Darky, k1dor, TaofiK şi ultimul, dar nu cel din urmă, SeDaN. Foloseşte unul din nickname-urile asta şi vei băga spaima în adversari numai când îţi vor vedea numele. laughing

| înG3rAȘhY explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru înG3rAȘhY):

Nu, serios. Foloseşte unul dintre acele nickname-uri, poate dai peste cineva care a auzit de ei, ai ceva bulan şi mături cu ei pe jos câteva runde şi nu se vor prinde că nu eşti cu adevărat un membru TeG.

| înG3rAȘhY explică (pentru anonim_4396):

Eee