| Ariyana a întrebat:

Stiti care sunt cele mai bune exercitii pentru muschii abdominali inferiori? Care chiar sa functioneze sau sa fi functionat la voi.Dau funda happy.

3 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Tot ce inseamna ridicari de picioare. Poti executa exercitiile fie stand in picioare si ridicand alternativ genunchii, fie din pozitia culcat. Poti tine picioarele indoite la 90 de grade sau intinse, insa e mai greu. Ridica-le pe rand, apoi ambele, bicicleta sau poti face "forfecari" cu picioarele in aer.

| cristi1505 a răspuns:

Ridicari ale picioarelor pana ajungi la 90 de grade si dupa le retragi pana ajungi in pozitia initiala(stand pe spate, drept).Ai grija sa ai o pozitie corecta a picioarelor(drepte) si mainile sub fund.La mine functioneaza.

| Lionsgate a răspuns:

Http://fitnessurban.ro/blog/ vei gasis in dreapta jos o fisa de inscriere gratuita, pentru abdomen, cursul e gratuit, incearca, si ai s ate convingi:)