| costin46 a întrebat:

Stiti ceva pentru cresterea masei musculare?happy medicament sau ceva de la farmacie ma refertongue mersi dau >funda:

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Medicament? Esti Nebun? Eventual tine-te de sala, mananca si dormi mult si eventual iei proteina din zer 100%

| DexterKill a răspuns:

Creatina, doar ca sunt proteine si trebuie sa tragi ceva dupa ce iei ca sa te conturezi

| graffman a răspuns:

Albus de ou cu suc de portocale si te faci cat sala eu asta am facut ca sa nu dau bani pe prostii si in plus stii sigur ca nu te imblonavesti de inima sau ficat sau alte prostii.Cunosc cazuri.Numai bine si Ai sa vezi rezultatele cam intr-o saptamana. Apropo cantitatea este de 2 albusuri de ou la un litru de suc de portocale:d da vezi sa nu scapi galbenus ca ai sa ai probleme cu ficatul pentru ca supradoza de galbenus e toxica pentru ficat :d

| conundrum a răspuns:

Clasic e Naposim.dar cauta si vezi si contraindicatiile

| llylaav a răspuns:

Cati ani ai ?