| tomis1 a întrebat:

Stiti site-uri unde pot sa vad meciuri de handbal online? Vreau sa vad meciul amical dintre Norvegia si Franta!

2 răspunsuri:
| DoctorulLove a răspuns:

Meciuri online pe cool tv poti vedea (doar posturile romanesti care emit si online).

| User11547 a răspuns:

Incearca pe Rojadirecta. Dai cautare pe google Rojadirecta si dai pe primul rezultat, apoi scrii meciul pe care vrei sa il vezi (ex: Norvegia - Franta) si iti va arata mai multe site.uri pe care poti sa il vezi, si le incerci pe toate pana gasesti un site care il transmite cel mai bine (fara intreruperi etc). Sper sa reusesti, bafta!