| Tara06 a întrebat:

Street dance sau sala de fitness?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că e iarnă, că e vară, stai închisă-n sală. La sală te alegi cu un corp fain, dar cu street dance te alegi nu doar cu corp, ci vei fi și o dansatoare grozavă. Asta o să te facă super cool! Și o să ai și prieteni cool. La fitness exercițiile sunt stereotipe și devin plictisitoare, nu poți face aceleași mișcări la nesfârșit ani de zile, dar la street dance mereu e ceva nou, și poți crea și tu mișcări proprii pe lângă cele pe care le înveți de la ceilalți.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sala de fitness!

| nugasescusernameliber a răspuns:

Incearca-le pe amandoua si decide-te asupra a ceea ce-ti place. Orice miscare fizica este binevenita, deci ideea este sa alegi ceva ce-ti face placere, nu o rutina neplacuta.

| NellieLovett a răspuns:

Street dance