| дnđřξώtzд a întrebat:

este in buzau sala de cursuri street dance? dau funda. daca da unde?

1 răspuns:
| Smile4Mee a răspuns:

Scoala de dans pentru copii, tineri si adulti. Oferte pentru toti iubitorii dansului. Program special de intretinere corporala pentru mentinerea sanatatii destinat persoanelor suprapondeale si sedentare.

Dansurile practicate

Contemporan new style (street, R&B, hip-hop, fantezii coregrafice);

Latino (merenque, salsa, cha-cha, mambo, tango argentinian etc);

Dans de caracter (bellydance, afro, interetnic, popular, irlandez, initiere balet);

Dans de societate (vals, tango);

Gimnastica Ritmica (cu mingi, panglica, cerc si majorete).

Detalii despre antrenori/instructori

Scoala de dans a AJSPT Buzau are instructori nationali.

Instructorii nostri au calificare si in pedagogie scolara, conform normelor Europene.

Tarife

Abonamente lunare in val de 75 de lei de persoana pentru 4 sedinte.

Instructor personal = 35 lei sedinta de persoana.

Pentru copiii ai caror parinti au venituri sub 600 lei abonametul se diminueaza cu 20 %.

Contact:

Adresa: str. Mesteacanului Nr.20 (in incinta Salii Sporturilor Romeo Iamandi – etajul 1)

Telefon: 0761671167

E-mail: ajspt_buzau@yahoo.com