| sk8punk a întrebat:

Sunt atacant si vreau sa-mi cumpar niste ghete pana in 350 de lei ce-mi rcomandati?

5 răspunsuri:
| talentul a răspuns:

Terminati frate prostiti copiluhappy man de banii aia cumparati de pe pro direct ghete super calumea scrie pe google pro direct soccer si iti alegi ce vrei si eu sunt fotbalist si acolo sunt ghete profi destul de ieftinehappy funda?

| talentul a răspuns:

Tu esti parizer?

| KaterinaPetrova a răspuns:

De la nike?

| Florin6326 a răspuns:

DIADORA Attiva. 370 RON, dar face banii(parerea mea).

| petrolistu a răspuns:

Sall am 11 ani si sunt mijlocas...pentru antrenament am niste ghete de 700 lei de la adidas, dar "sa ma joc peafara" am niste ghete se numesc panter, imida adidas-u doar ca are 2 lini la embleme si sunt "made in spanish" si imita pielea foarte bine, si la pret sunt cam in jur de 80 lei