| aurelian14 a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa am fund si picioare de brazilianca ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Sa mananci numai la fast-food. Daca nu ai gene braziliene... nu prea ai cum.

| ubox7007 a răspuns:

Du-te ba la sala si genoflexiuni cu bara in spate. Adica uitate aicea: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......554a2d.jpg ai vazut fund mai fain ca la tipu asta? Eu nici la fetele din orasul meu nu vad asa fund #NoHomo

| anonima0101 a răspuns:

Un pshiolog.

| DanielPH a răspuns:

1) Ti-as recomanda un pistol sau macar un cutit.
Omule esti barbat nu o *****!
Vrei sa arati ca o ***** ca sa impresionezi o *****?
Sau vrei sa cuceresti vreun baiat?
Ai fost facut baiat, ramai baiat. Cum crezi ca te-ar vedea oamenii cu asa picioare si cu fund?
Ce parere si-ar face despre tine?
Oricum, daca ti-a venit ideea asta, este deja prea tarziu.

2) Ai putea sa iti schimbi cetatenia, sa te muti in America, legal sau mai putin legal si sa te iei de mana cu acele cupluri de,, barbati"! Dar schimba cetatenia!
''Ma *** pe gay si nu-i normal ca copiii mei sa vada...
Homosexuali care se ling in gura ostentativ pe strada."

| pilaf a răspuns:

Operație de schimbare de sex. Sau o programare la Dr. Frankenstein ca să îți pună unele. Brrr.