| C00kye a întrebat:

Sunt fată si as vrea sa practic un sport. Sunt din Iași, dar nu gasesc niciun club care sa antreneze adolescenti. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce sport vrei sa faci.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Clubul Sportiv Muninipal tel 0232 218 743

| Bizon95 a răspuns:

"nu gasesc niciun club"
ASTA AI INCERCAT?
https://www.google.com/search?q=club+sportiv+cauta+adolescenti+iasi

chiar primul rezultat si cel mai bun (ca au bagat detalii in dreapta) e confirmat mai sus - Clubul Sportiv Municipal

| johnnny123 a răspuns:

Îmi este greu să cred că nu există niciun club care să antreneze adolescenți, având în vedere că adolescența este cea mai importantă perioadă de formare a unui sportiv.

Binențeles, depinde și câți ani ani. Una este să ai 11 ani, alta este să ai 18. Dacă ai 18 și nu ai mai practicat sportul ăla, nu poți să te antrenezi alături de alți oameni de 18 ani care practică sportul respectiv de 10 ani, pentru că nu ești la același nivel.