| Dru a întrebat:

Am balul bobocilor pe 25 nov. fac in club Ring din iasi. as vrea si eu niste imagini cu ce tinute as putea sa port? tinute mai lejere, chiar mai sport daca se poate. mersi fain >big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://img.envy.ro/myset/img/s/3409/640.jpg sau http://www.divahair.ro/......_un_party_ nu stiu daca te ajuta cu ceva dar oricum.depinde ce ai in garderoba!;)

| stefania_3113 a răspuns:

Buna, uite nu ma prea pricep dar incerca ceva de genul EMO sau ROCKER, e usor si trebuie doar sa fii "negru/a"