| Biia_5660 a întrebat:

~
As vrea sa practic un sport. Si nu stiu care?
Sunt Fata. am 13 ani,
Sunt din Iasi
Si as vrea si o echipa. adica e greu de gasit o echipa ( de sport ) si de asta v-am intrebat pe voi. Pllzz. F. U. N. D. A! si V. O. T!

Răspuns Câştigător
| mynameisseby a răspuns:

Pai ti'as zice sa te apuci de basket e destul de simplu daca te descurci + ca fizicul tau se si dezvolta bine intre timp ...BAFTA!

5 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Poai totul depinde se ce iti place tie sa faci si de categoria in care ai vrea sa se incadreze sportul tau.adica de vara, iarna, de apa, pe iarba.chestii.poti face orice: bascket, handball, hockey, golf, tennis sau orice...de exemplu pentru o fata e cool sa faca, canto, dans, sau nu stiu ce iti mai place tie.tu decizi:*. Funda?batting eyelashes.pup:*. zByewave

| Rosalline a răspuns:

Eu de ex sunt majoreta de 1 an si echipa e formata din 16 fete; D

| Candy a răspuns:

Iti poti face o echipa din vecini tai ei pot participa la diferite probe porti practika sportu la care iti place:mie de exemplu imi place sa ma dau cu rolele si am si o echopa formata din 5 copii si nu partipam la concursuri din astea doar ne distram si facem concursuri intre noi.fa si tu tot ce iti place.

| Christinne8 a răspuns:

Pai. eu practic volei de 2 ani.
Mie personal imi place. e foarte frumos.
Tu de ex. poti practica multe alte sporturi.
acum depinde de preferintele tale.
Handbal,volei, innot, baschet thinking
E alegerea ta`>big grin

| raluca250 a răspuns:

Cel mai simlu este sa te inscrii la o echipa de volley daca esti inaltutaa. si daca iti place
de exemplu eu practic atletismul(de 2 ani) dar nu este un sport de echipaa
depinde si de ce sporturi iti plac.
sper ca te-am ajjutat :X