| ShaWorMaAgresiva a întrebat:

Sunt mai bune skateboardurile element sau plan b? ziceti plz... FunDa:X!

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Element. Poti face mai multe "smecherii" cu el. e mai stabil thinking ma refer ca poti tine mana mai bine. Funda?

2 răspunsuri:
| Pysu a răspuns:

Element sunt ma bunewinking

| Alecso_8041 a răspuns:

Am avut element si in 2 luni deja l-am facut praf.degeaba e cunoscuta firma daca nu face de calitate super buna.stiu pe cineva cu plan b si placa e aproape noua si o are de 1 luna jumatate plus ca e mai subtire si e si mai rigida...alege plan bwinking