| Justalonelyboy a întrebat:

Sunt unul dintre cei mai buni din echipa mea de fotbal si m-a pus pe banca si nu ma baga in seama cand zic ceva si oamenii de pe teren lesina si tot nu ne baga. Ultimul meci au pierdut fara mine si am jucat 0 secunde in meci. Vreau sa plec de la echipa, ce sa fac?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Prezinta-i antrenorului tau aceste argumente si faptul ca te simti neindreptatit pentru ca nu te lasa sa iti folosesti potentialul. El stie cat esti de bun, sau ce spui aici este o autoavaluare, sau o apreciere de la colegi?