| Anonim2024 a întrebat:

Știe cineva dacă în Sibiu adulții pot sa facă cursuri de sărituri în apă sau de gimnastica?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista curs de sarituri in apa, ci curs de inot unde sariturile in bazin sunt de obicei interzise, alea fiind permise pe garla sau la bazinele profesionale de inot, unde se antreneaza inotatorii profesionisti.

In ce priveste gimnastica pentru adulti, se poate face la orice centru de gym, care au clase de gimnastica si aerobic.

| TheGentleman a răspuns:

Da, la Aria (piscină semiolimpică)

| TheGentleman a răspuns:

Aria au de la bazin până la sală de fitness, recuperare medicală și SPA.

https://www.aria.com.ro/

| Tputpu35 a răspuns:

Categoric adultii pot face inot, sau gimnastica, nu cred ca ar fi vre un motiv sa li se interzica