| Blackmam a întrebat:

TPU care e cea ma i buna firma de biciclete si pe ce loc se claseaza DHS si SHimano...

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Mountain bike happy

| Mihai98florian a răspuns:

Depinde la bmx cele mai bune sunt wethepeople si esternbikes,iar la cele normale sunt bune simano tin foarte mult si sunt rezistente, DHS sunt bune dar dupa 2, 3 ani se degradeaza ruginesc,scartaie, sau se tocesc suspensile daca cazi se julesc si li se duce vopseaua. Cele mai bune biciclete sunt Rock Machine, sunt scumpe dar tin daca o ingrijesti si 20 de ani.(Funda)

| AndreiTodoru a răspuns:

Nu exista o cea mai buna firma, toate au bubele si avantajele sale. Dar iti recomand Specialized, Cube, Canyon, Nukeproof.