| GhostSura a întrebat:

TPU Cum fac sa-mi intaresc nodu la pumn si pumnu?
Eu dau pumni la pereti da nu se intareste.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Angajeaza-te la demolari!

| raMLesS a răspuns:

Ghost, ca să ţi se intărească pumnul, iţi recomand eu din propria experienţă, v-a trebuii să faci flotări in pumni, nu in palme, pe parchet, gresie, ciment sau ceva tare.
Vei face in jur de 100-120 flotări pe zi. 30 dimineaţa, la prânz 50, seara 50, in vreo 3-4 luni vei vedea schimbări enorme + că poţi face şi genoflecţiuni şi alte chestii pentru. un corp cât mai rezistent si puternic. Sper că ţi-am fost de ajutor, fundă? happy

| DomnulKat a răspuns:

Flotări în pumni, și în degete.

| Angelescu1 a răspuns:

Fiule tu cred ca nu meriti sa ai cont pe un site asa de popular si de folositor