| PickMe a întrebat:

TPU, uregnt ce parer aveti despre biletul asta ( se joaca maine meciurile )
Belgia- Algeria 1r1
Ghana - Sua 3+
Brazilia - Mexic Dg2
Rusia - Coreea de Sud GG
Merge?

Funda

2 răspunsuri:
| omulpaiangan a răspuns:

Asculta la mine. lasa-te de pariuri din astea cu mai mult de 2 meciuri..Fii atent la mine si vei castiga sigur. Alege un meci cu cota 1.20-1.50 sau 2 meciuri cu cota totala de 2 si putin dar sa fii ferm convins ca se v-a intampla exact cum ai pariat tu (daca alegi ca o sa fie peste 1 gol sau sub 5 goluri, sa fii sigur ca asa va fi) si pariaza sa zicem 100 lei. Castigul va fi mic, gen 20-30 lei sau iti vei dubla suma, dar macar stii ca ai luat ceva. Si daca vrei sa pui multe meciuri pe un bilet, strange o cota mare de 100+ si pune pe 1 leu - 2 lei.

| Ionuț_Cosmin_1999 a răspuns:

Eu zic ca merge happy