| Juliana22 a întrebat:

Trebuie sa fii neaparat slab ca sa faci balet?

Răspuns Câştigător
| Anchelor a răspuns:

Fac balet de doi ani SI IL URASC, nu te duce la balet decat daca vrei sa ai picioare fleasca, si sunt baiat... nu prea fac eu baletul in fiecare zi, deoarece nu il suport si mau mult lipsc cand pot, si incerc sa il evit. Am un coleg in clasa care imi e cel mai bun prieten, si facem baletul impreuna. el are aproape aceeasi varsa ca mine (eu 14, si el 15) si eu am 42 de kile. si el pste 60... este mai gras decat profesoara de balet, si tot face. Parerea mea este ca un slab ca mine arata urat cand face balet, cel mai bine e sa ai greutatea medie varstei tale, asa corpul arata cel mai bine cand intinzi muschii. sa nu se vada numai oasele laughing

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai fi gras ai putea face balet?

| JackR a răspuns:

"Lacul lebedelor", nu "Lacul lisitelor". "Spargatorul de nuci", nu "Mancatorul de nuci". Si pot sa continui, dar sper ca ai prins ideea!