| Caisagigel12 a întrebat:

Trotineta mea freestyle scartaie intr-un mod ciudat, nu stiu nu este chiar un scartait. Se aude atunci cand merg si mai ales cand merg pe strada, strada fiind denivelata facuta din pietre marunte. Cand sunt la un skatepark unde nu sunt pietre si tot este drept tot se aude dar mult mai putin. Se aude puternic cand dau de o piatra, gropita etc. Sunt sigur ca nu este de la roata ca am testat dar sunetul pleaca de la roata in sus. Ce pot face sa nu se mai auda?

1 răspuns:
| nicu991 a răspuns:

Cumperi niste lubrefiant si dai pe unde stii ca are piese in miscare, simplu.